Viskoelastinis-gelinis čiužinys Matrema Daugiau informacijos rasite čia

Viskoelastinis-gelinis čiužinys Matrema                           Daugiau informacijos rasite čia

Kaina:
   719 Eur
   539 Eur

Dydžiai:

Viskoelastinis – gelinis dvipusis čiužinys MATREMA

Vieną čiužinio pusę dengia gelio sluoksns, kitą – viskoelastinė  medžiaga. Čiužinys  susideda iš 4-rių,  puikiai vienas kitą papildančių dviejų šaltų putų, gelio ir viskoelastinės medžiagos sluoksnių. Ši ketursluoksnė kombinacija garantuoja atpalaiduojantį poilsį ir miegą. Branduolio aukštis 20cm. Bendras čiužinio aukštis 22cm.

Čiužinio pagrindą sudaro:

·      2 aukštos kokybės šaltų putų branduoliai, kurių kiekvieno aukštis 5,5 cm. Akyta (porėta) struktūra sukuria tikslų ir anatomiškai teisingą kūno slėgio pasiskirstymą. Profiliuotas HR šaltų putų poliuretanas suskirsto čiužinį į 7 zonas, o novatoriškame čiužinio dizaine yra išpjaustyti atviri oro kanalai pasirūpinantys puikia oro cirkuliacija bei  optimaliu drėgmės išgarinimu.

·      5cm  ypatingai elastingos viskoelastinės medžiagos sluoksnis yra iš ypač jautriai prisitaikančios prie kūno formų medžiagos, kuri užtikrina puikią kraujotaką, įsitempusių raumenų atpalaidavimą, stuburo skausmų malšinimą ir kojų ar rankų tirpimo pašalinimą.

·      4cm aukščiausios kokybės gelinės medžiagos sluoksnis atpalaiduoja raumenis ir prisitaiko prie visų kūno formų.

·      Išskirtinis dvigubo audimo čiužinio užvalkalas pagamintas iš orui pralaidaus pluošto. Užvalkalas atsisega užtrauktuku ir kiekvieną užvalkalo dalį galima skalbti atskirai. Medžiaga švelni ir elastinga. 

Sudėtis: 43% bambuko viskozės pluošto, 57% poliesterio

Priežiūra: Užvalkalas skalbiamas iki 60°C

Gamyboje naudojamos nekenksmingos patikrintos medžiagos.

Gamintojas: Matrema, Vokietija 

 

 

 

Oficialūs atstovai:


       2008-2019 © UAB "Vivjena", Visos teisės saugomos.