Breckle

1932 m. Emilis Breckle sukūrė mažas pagalvėles laivo Kapitonui.

Dėl puikios kokybės, Emilis buvo pramintas geriausiu "meistru" ir tada jis suprato, kad eina teisingu keliu... 

 


 2011m. čiužinių gamintoja "Breckle"  turi  4 moderniausios įrangos gamyklas: 
 Northeim (Žemutinė Saksonija), 
 Bietigheim-Bissingen (Badenas-Viurtembergas), 
 Weida (Tiuringenas) iš kur ir atkeliauja "Breckle" produkcija į Lietuvą,
 Seelbach (Badenas-Viurtembergas)

KOKYBĖ
Mūsų patirtis įrodė, kad tik aukščiausios kokybės produktai užtikrina gerą miegą. Kad galėtume visą tai garantuoti savo klientui, čiužinius gaminame Vokietijoje. Nuo spyruoklės iki šaltų putų ir latekso - viskas išauga mūsų aukštos kvalifikacijos specialistų rankose, laikantis itin griežtų reikalavimų.
PATOGUMAS
Kiekvienam žmogui reikia individualaus patogumo. Kiekvienas asmuo - vartotojas turi išsirinkti savo čiužinį, mes galime tik patarti. Renkantis čiužinį labai svarbu yra galimybė ant jo pagulėti ir pasivartyti. Tik po to galima nuspręsti, kas patinka ir kas vartotojui yra patogu bei priimtina.
Pagalba renkantis: Kompaktiniai - kietesni čiužiniai tinka sunkesniems vartotojams, minkštesni - lengvesniems. Daugelis mūsų čiužinių yra gaminami dviejų kietumo laipsnių 2 ir 3, retai ir 4.
KLIMATAS
Yra įrodyta, kad geras klimatas ir aplinka užtikrina gerą miegą. Naktį, per odą, mes išskiriame apie litrą skysčių - tai natūralus procesas. Kad ši drėgmė ne taip greitai pasiektų čiužinį, mes naudojame oro cirkuliaciją reguliuojantį pluoštą čiužinio užvalkalui pasiūti. Šis pluoštas sumažina jūsų prakaito kiekį ir susidariusį prakaitą išgarina. Visi mūsų čiužinių užvalkalai yra ekologiškai švarūs, antialerginiai ir švelnūs. Juos galima skalbti iki  60°C temperatūroje.
KAINA
Net ir pigiausias čiužinys, pagamintas Vokiečių firmos "Breckle", atitinka  aukščiausius kokybės reikalavimus.
Visa mūsų energija  sukoncentruota į naujus mokslinius išradimus. Mes ir ateityje žadame pasiūlyti tik Jūsų individualius reikalavimus atitinkančius čiužinius, Jūsų sveikam ir ramiam miegui užtikrinti.
MES NE TOKIE KAIP VISI KITI....

 

Šiose gamyklose taip pat gaminamos odinės lovos, baldiniai audiniai, lovų rėmai, karkasinės lovos, o gamykloje Seelbach (Badenas-Viurtembergas) pastatyta speciali antklodžių ir pagalvių gamykla. Štai tokia  "Breckle" šiandiena! Ar labai skiriasi nuo 1932 m.? Neginčijamai! Tačiau vienas dalykas liko nepakitęs - tai yra šeimyninis verslas. Sūnus ir anūkas vadovauja 1300 darbuotojų, ir ši kompanija yra žinoma kaip pirmaujanti čiužinių ir lovų gamintoja Europoje.

 

 

Oficialūs atstovai:


       2008-2024 © UAB "Vivjena", Visos teisės saugomos.